D.U.K.

1. Esu naujokas, kaip užsiregistruoti į treniruotes?

Klube dar nesportavę, pasinaudojantys pirma NEMOKAMA treniruote, dėl rezervavimo būtinai turi susisiekti Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , nurodant treniruotę, vardą pavardę, kontaktinį telefono numerį, pilną gimimo datą.

 

2. Kaip įsigyti abonementą?

Abonementą galite įsigyti pas mus sporto klube (2 a.) atsiskaitant grynaisiais.

 

3. Koks kuponų galiojimo laikas?

Sporto klubo dovanų kuponą būtina aktyvuoti kupono galiojimo laiku. Nuo aktyvacijos pradžios abonementas galioja 1 mėn.

Veido ir kūno puoselėjimo procedūroms galima registruotis tik dovanų kupono galiojimo laiku.

Dovanų kuponai į pinigus nekeičiami, pinigai negrąžinami.

 

4. Sportuojančiųjų skaičius treniruotėje.

Treniruotės vyksta į treniruotę atėjus 3 klubo lankytojams. Jei mažiau nei 3 klubo lankytojai, treneris turi teisę nevesti užsiėmimo.

 

5. Kada galiu prisiregistruoti ir išsiregistruoti iš užsiėmimų?

Treniruotės rezervacija gali būti atšaukiama likus ne mažiau kaip 4 valandoms iki treniruotės pradžios prisijungus sistemoje. Likus mažiau nei 4 valandoms iki treniruotės pradžios rezervacija neatšaukiama. Kilus neaiškumams ar esant ypatingai priežasčiai, dėl neatvykimo, klausimai ir prašymai pateikiami Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Nepranešus, neatšaukus registracijos treniruotė bus nuskaičiuojama nuo galiojančio abonemento, arba pirmoji nemokama treniruotė bus užskaityta, kaip panaudota.

Treniruotė rezervuojama ne vėliau, kaip 2 val.iki užsiėmimo pradžios prisijungus prie savo paskyros. Likus mažiau nei 2 valandoms iki užsiėmimo pradžios, registracija nebegalima.

 

6. Kaip naudotis klubo kortele ir registruotis?

VI. Sporto klubo kortelės naudojimas:

32. Registracija į treniruotes galima, tik turint galiojantį abonementą. Neturint galiojančio abonemento, sistema registruotis neleidžia.

33. Klube dar nesportavę, pasinaudojantys pirma nemokama treniruote, dėl nemokamos treniruotės rezervavimo būtinai turi susisiekti Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , nurodant treniruotę, vardą pavardę ir kontaktinį telefono numerį.

34. Abonementą prie vardinės sporto klubo kortelės priskyria treneris, atsiskaitant grynaisiais sporto klube. Taikomas vienkartinis sporto klubo vardinės kortelės įsigyjimo mokestis.

35. Pametus, sugadinus ar kitokiais būdais pažeidus kortelę, kai kortelių skaitytuvas jos nuskaityti nebegali, būtina įsigyti naują kortelę, kurią treneris priskirs prie jūsų paskyros. Lankytojas yra atsakingas už savo kortelės saugumą.

36. Lankyti sporto klubo užsiėmimus galima tik IŠ ANKSTO užsiregistravus nurodytoje treniruočių sistemoje!

37. Vardinę sporto klubo kortelę būtina paduoti nuskaitymui PRIEŠ užsiėmimą. Jei pamiršote atsineštį sporto klubo kortelę, treneriui turite pasakyti vardą ir pavardę ir užsiėmimas bus nuskaičiuotas sistemoje.

38. Jungiantis prie sistemos turite suvesti kortelės numerį ir pavardę mažąja raide, be lietuviškų raidžių.

39. Kitoje kortelės pusėje, baltoje juostelėje prašome palikti tik inicialus, pagal kuriuos klientas galėtų atskirti savo asmeninę kortelę, nes vardas ir pavardė ant jos nėra nurodomos.

 

Pradėti naudotis Sporto ir sveikatingumo klubo paslaugomis leidžiama, tik Sporto ir sveikatingumo klubo lankytojui (toliau Taisyklėse – „Lankytojas“) atidžiai susipažinus su Taisyklėmis: http://irtau.lt/kontaktai/taisykles-ir-salygos